Bestellingen t/m donderdag worden op vrijdag verzonden, en komen dan meestal op zaterdag aan.
!LET OP! – aangepaste verzendmomenten juli/augustus: vrijdag 11 juli, vrijdag 1 augustus, vrijdag 22 augustus, donderdag 28 augustus. Bestel vóór die data voor verzending óp die data. In deze periode is afhalen helaas niet mogelijk.
Je bent misschien ook geïnteresseerd in…
-
Permacultuur Chocola (61%) ‘Samachik’, met citroengras (50g)
€4.55 incl btwHoogkwalitatieve chocola uit permacultuur-landbouw, met koffiebonen. Afkomstig van inheemse democratische boerencoöperaties in het amazonegebied.
De kalme sereniteit die wordt gevoeld bij het proeven van een citroengras-infusie kan het best worden beschreven door het Kichwa-woord voor ‘ontspannen’.
Ingrediënten: cacaomassa, rietsuiker, cacaoboter, citroengrasessence, vanille, Andeszout.
50 gram. Minstens 61% cacao.
-
Amsterdamse Honing 450g
€10.05 incl btwLokale Amsterdamse honing, 450 gram. In twee varianten: lentehoning en zomerhoning.
De zomerhoning is afkomstig van onder andere afkomstig van wilgen, bramen, linde, en een grote verscheidenheid aan weide- en andere bloemen. De lentehoning komt onder andere van wilgen, fruitbomen, kruiden en paardenbloem. De lentehoning is wat stroperiger doordat er naar verhouding meer fructose in zit, en ook wat zoeter.
Het logo verwijst naar eco-gemeenschap Green Tribe, waar stadsimker Ronald Borst onderdeel van is. De honing is koud geslingerd (‘rauw’).
Alle goede honing kristalliseert na een tijd. Dit heeft geen invloed op de kwaliteit, en is gemakkelijk terug te draaien door de honing op te warmen. Dan wordt de honing weer mooi helder. Plaats het potje bijvoorbeeld in handwarm water of op een verwarming. Let wel op de honing niet teveel/te heet te verwarmen. Als de honing warmer wordt dan 45 graden dan zal de honing veel gezonde enzymen verliezen.
Totalen winkelwagen
Subtotaal | €4.30 |
---|---|
Verzending |
De verzendopties worden bij het afrekenen geüpdatet. |
Totaal | €11.25 (inclusief €1.21 21% BTW, €0.36 9% BTW) |