Bestellingen t/m donderdag worden op vrijdag verzonden, en komen dan meestal op zaterdag aan.
Bespaar verzendkosten en krijg bij grotere bestellingen korting: kom het op vrijdagen ophalen in Amsterdam (Plantage Doklaan 8 – 12), tussen 12u en 17u. Klik hieronder op ‘ophalen’, en voer voor de afhaalkorting boven de 50,- euro de code VMK5 in (5% korting) en boven 100,- euro de code VMK10 (10% korting).
Je bent misschien ook geïnteresseerd in…
-
Amsterdamse Honing 450g
€10.05 incl btwLokale Amsterdamse honing, 450 gram. In twee varianten: lentehoning en zomerhoning.
De zomerhoning is afkomstig van onder andere afkomstig van wilgen, bramen, linde, en een grote verscheidenheid aan weide- en andere bloemen. De lentehoning komt onder andere van wilgen, fruitbomen, kruiden en paardenbloem. De lentehoning is wat stroperiger doordat er naar verhouding meer fructose in zit, en ook wat zoeter.
Het logo verwijst naar eco-gemeenschap Green Tribe, waar stadsimker Ronald Borst onderdeel van is. De honing is koud geslingerd (‘rauw’).
Alle goede honing kristalliseert na een tijd. Dit heeft geen invloed op de kwaliteit, en is gemakkelijk terug te draaien door de honing op te warmen. Dan wordt de honing weer mooi helder. Plaats het potje bijvoorbeeld in handwarm water of op een verwarming. Let wel op de honing niet teveel/te heet te verwarmen. Als de honing warmer wordt dan 45 graden dan zal de honing veel gezonde enzymen verliezen.
-
Grand Yunnan Zwarte Thee (20 theezakjes)
€4.30 incl btwZwarte thee uit de provincie Yunnan, Zuid-Oost China. De prachtige theebladeren met gouden puntjes geven een krachtige, licht rokerige smaak. Ideaal in de ochtend en overdag, met of zonder een beetje (soja-)melk.
100% zwarte thee, 40 gram, 20 theezakjes
-
BeCollective Extra Vergine Olijfolie
Prijsklasse: €26.85 tot €124.95 incl btwEen zachte, hoogkwalitatieve en natuurvriendelijk geproduceerde olijfolie uit Kreta. Direct uit olijven verkregen, uitsluitend met mechanische middelen.
Van een anarchistisch collectief. 10% van de opbrengst gaat naar het organiseren van autonomie, horizontaliteit en rebellie.
1 of 5 liter.
-
Sencha Groene Thee met Citroen (20 theezakjes)
€4.30 incl btwVerfrissend en mild stimulerend, een heerlijke Chinese groene thee met citroen. 100% natuurlijk met echte citroenschil voor de perfecte smaak.
ingrediënten: 85% groene thee, 12% natuurlijk citroenaroma met andere natuurlijke aroma’s, 3% citroenschil; 40g, 20 zakjes.
-
Olijfoliezeep Lavendel (120g)
€4.40 incl btwHoogkwalitatieve olijfoliezeep met lavendel of kruiden. 100% natuurlijk.
Veganistisch en dierproefvrij, met natuurlijke ingrediënten zonder oppervlakteactieve stoffen of andere additieven. Op basis van palmpitolie volgens de RSPO-minimumnormen.
Ingrediënten: olijfolie, amandelolie, kokosolie, castorolie, palmpitolie en kruiden/lavendel.
-
Plantaardige vloeibare handzeep 500ml
€3.70 incl btwVegan & dierproefvrij, met natuurlijke ingrediënten zonder oppervlakteactieve stoffen, palmpitolie volgens de RSPO-minimumnormen
Ingrediënten: witte of groene zeep, pure olijfolie, olijfolie, kokosolie, ricinusolie, amandelolie, etherische olie (eucalyptus, dennen munt of citroen)
-
Amsterdamse Salt Bar Zeep (70g+)
€5.90 incl btwDeze prachtige, intens schuimende 70g+ salt bars zijn puur natuur. Gemaakt met kokos-, olijf- en castorolie. Gekleurd met actieve houtskool, bentonietklei, zeezout of roze zout en geparfumeerd met essentiële oliën.
Ambachtelijk gemaakt door een Amsterdamse ZZP’er.
Kies uit 6 verschillende soorten (meer info beneden).
-
De Parijse Commune: Anarchisme en de rol van Vrouwen
€1.60 incl btwDit is een boekje over de rol van vrouwen ten tijde van de Parijse Commune.
Uitgegeven door: Les Pétroleuses
Amsterdam 2013
Aantal pagina’s 42
formaat A5Het boekje is gedrukt door Paper Jam, een Amsterdams collectief dat print voor activisten die de wereld proberen te verbeteren. Meer weten? Klik hier.
-
Zwarte Thee Darjeeling (20 theezakjes)
€4.50 incl btwDarjeeling is een van de meest populaire theesoorten ter wereld. Deze zwarte thee, die in het voorjaar wordt geoogst op de beroemde Makaibari-plantage op 650 tot 1300 m hoogte, heeft bloemige aroma’s en een snufje nootmuskaat. Perfect voor het begin van de dag.
Zwarte Thee, 100% Darjeeling, 40 gram, 20 zakjes per verpakking
-
Eco Afwasmiddel
Prijsklasse: €4.25 tot €28.90 incl btwVeganistisch en dierproefvrij
Ingrediënten: zwavelzuur, mono-C1218-alkylsulfaten, natrium, 1-1-propanaminium 3-amino-N- (carboxymethyl) -N, N-dimethyl-, N-(C8-18 (even aantal) en C18 (onverzadigde acyl) derivaten, Hydroxiden, zwitterion.
De biologisch afbreekbare oppervlakteactieve stoffen zijn afkomstig van natuurlijke plantaardige bronnen zoals kokosnoten, zonnebloemen, natuurlijke suikers, alcohol en fruit.
Bevat: <5% anionogene oppervlakteactieve stoffen, amfotere oppervlakteactieve stoffen
biologisch afbreekbaar
-
500+ years of Indigenous Resistance
€4.25 incl btwKolonisatie wordt vaak voorgesteld als ofwel een positief proces waarin de kolonisator beschaving brengt naar ‘wilde’ volkeren. Of als een genocidaal project waarbij de inheemse bevolking passieve, hulpeloze slachtoffers zijn. Beide perspectieven zijn incorrect. In dit boekje beschrijft een lid van de inheemse Kwakwaka’wakw / Kwakiutl 500 jaar inheems en Afrikaans verzet tegen kolonisatie, onderdrukking en uitbuiting op het Amerikaanse continent. Van 1492 tot 1992.
Mooi te combineren met de koffie en espresso van de inheemse Zapatista-beweging die in 1994 in opstand kwamen, of de inheemse Zapateko-coöperatie Mesofilas del Bosque.
77 pagina’s, A5.
Totalen winkelwagen
Subtotaal | €76.80 |
---|---|
Verzending |
De verzendopties worden bij het afrekenen geüpdatet. |
Totaal | €83.75 (inclusief €6.09 21% BTW, €4.02 9% BTW) |