Bestellingen t/m donderdag worden op vrijdag verzonden, en komen dan meestal op zaterdag aan.
Bespaar verzendkosten en krijg bij grotere bestellingen korting: kom het op vrijdagen ophalen in Amsterdam (Plantage Doklaan 8 – 12), tussen 12u en 17u. Klik hieronder op ‘ophalen’, en voer voor de afhaalkorting boven de 50,- euro de code VMK5 in (5% korting) en boven 100,- euro de code VMK10 (10% korting).
Je bent misschien ook geïnteresseerd in…
-
BeCollective Extra Vergine Olijfolie
Prijsklasse: €26.85 tot €124.95 incl btwEen zachte, hoogkwalitatieve en natuurvriendelijk geproduceerde olijfolie uit Kreta. Direct uit olijven verkregen, uitsluitend met mechanische middelen.
Van een anarchistisch collectief. 10% van de opbrengst gaat naar het organiseren van autonomie, horizontaliteit en rebellie.
1 of 5 liter.
-
Permacultuur Chocola (77%) ‘Chivilla’, met ananas (50g)
€4.55 incl btwHoogkwalitatieve chocola uit permacultuur-landbouw. Afkomstig van inheemse democratische boerencoöperaties in het amazonegebied.
De gedroogde ananas, of chivilla in kichwa, voegt een aangename tropische zoetheid toe aan deze rijke donkere chocoladereep.
Ingrediënten: cacaomassa, rietsuiker, cacaoboter, gedroogde ananas, vanillebonen, Andeszout.
50 gram. Minstens 77% cacao.
-
Power
€0.60 incl btw‘Macht’ is omstreden. Rechts wil het, links ziet het vooral als iets gevaarlijks. Maar wat is het nou eigenlijk? En wat kan het met, voor en tegen ons doen? Dit boekje geeft een helder, genuanceerd antwoord. Met praktische handvaten voor de zelf-bevrijder en wereldverbeteraar.
15 pagina’s (A6).
Engelstalig.
-
‘La Pétroleuse’ Biologische Rode Wijn
€12.60 incl btwEen bijzonder lekkere rode wijn, met zijdezachte tannines die zorgen voor een zoete en toch frisse, intense smaak die doet denken aan bramen en zoete kersen. Een speels bloemig aroma, met hints van bramen en viooltjes die typisch zijn voor de regio. Met een diep rode, paars of bijna zwarte kleur.
Veganistisch & biologisch. Niet geklaard of “gecorrigeerd” door toevoegingen, met minimaal sulfiet.
Druiven: Tempranillo 80%, Garnacha 15%, andere rode wijndruiven 5%. Van 20 jaar oude wijnstokken.
Oorsprong: Ribera del Duero, provincie Burgos (Spanje).
2021
13.5% alcohol.
Met het opnemen van de geuzennaam ‘La Pétroleuse’, herinnert deze wijn ons aan de Parijse Commune van 1871. Een goede combinatie dus, met dit boekje.
N.B.: Hoewel de wijn meteen al lekker is, kan je ‘m beter 1-2 uur voor het drinken laten ademen en/of gebruik maken van een decanteerkaraf. Anders komt het aroma niet tot ontwikkeling en overheersen de zure tonen. Omdat de wijn onbehandeld is, zonder toegevoegde gist of klaring, is er sprake van sediment onderaan de fles.
Technische specificaties: Zwavelgehalte: 3,6 mg/ltr pH ; 3.84 Wijnsteenzuurgehalte: 5,66 g / ltr ; Azijnzuurgehalte: 0,87 g / ltr ; Alcoholische gisting: 10 dagen in roestvrijstalen containers, bij 24 ° C ; Malolactische gisting: 30 dagen in roestvrijstalen tanks, bij 17 ° C.
-
Permacultuur Chocola (63%) ‘Laranck’, met sinaasappel (50g)
€4.55 incl btwHoogkwalitatieve chocola uit permacultuur-landbouw, met koffiebonen. Afkomstig van inheemse democratische boerencoöperaties in het amazonegebied.
50 gram. Minstens 63% cacao.
Ingrediënten: cacaomassa, rietsuiker, cacaoboter, citroenessence, vanillebonen.
Het Kichwa-woord voor sinaasappel (Laranck) klinkt net zo mild als hoe de prachtige citrustonen van deze donkere chocolade zich ontvouwen.
-
Biologische Yerba Maté (20 theezakjes)
€4.30 incl btwYerba Maté is een caffeïnehoudende, opwekkende kruidenthee met een rokerige, bitterzoete smaak. Een populaire drank in het zuiden van Brazilië, Paraguay, Chili, Bolivia en Uruguay. Van Argentinië is het zelfs de nationale drank. Een uitstekend alternatief voor koffie!
20 zakjes, 36 gram.
-
500+ years of Indigenous Resistance
€4.25 incl btwKolonisatie wordt vaak voorgesteld als ofwel een positief proces waarin de kolonisator beschaving brengt naar ‘wilde’ volkeren. Of als een genocidaal project waarbij de inheemse bevolking passieve, hulpeloze slachtoffers zijn. Beide perspectieven zijn incorrect. In dit boekje beschrijft een lid van de inheemse Kwakwaka’wakw / Kwakiutl 500 jaar inheems en Afrikaans verzet tegen kolonisatie, onderdrukking en uitbuiting op het Amerikaanse continent. Van 1492 tot 1992.
Mooi te combineren met de koffie en espresso van de inheemse Zapatista-beweging die in 1994 in opstand kwamen, of de inheemse Zapateko-coöperatie Mesofilas del Bosque.
77 pagina’s, A5.
-
Plantaardige vloeibare handzeep 500ml
€3.70 incl btwVegan & dierproefvrij, met natuurlijke ingrediënten zonder oppervlakteactieve stoffen, palmpitolie volgens de RSPO-minimumnormen
Ingrediënten: witte of groene zeep, pure olijfolie, olijfolie, kokosolie, ricinusolie, amandelolie, etherische olie (eucalyptus, dennen munt of citroen)
Totalen winkelwagen
Subtotaal | €42.55 |
---|---|
Verzending |
De verzendopties worden bij het afrekenen geüpdatet. |
Totaal | €49.50 (inclusief €2.14 21% BTW, €3.07 9% BTW) |