Bestellingen t/m donderdag worden op vrijdag verzonden, en komen dan meestal op zaterdag aan. Bespaar verzendkosten en krijg bij grotere bestellingen korting: kom het op vrijdagen ophalen in Amsterdam (Plantage Doklaan 8 – 12), tussen 12u en 17u. Klik hieronder op ‘afhalen’, en voer voor de afhaalkorting boven de 50,- euro de code VMK5 in (5% korting) en boven 100,- euro de code VMK10 (10% korting).
Je bent misschien ook geïnteresseerd in…
-
Amsterdamse Honing 450g
€10.05 incl btwLokale Amsterdamse honing, 450 gram. In twee varianten: lentehoning en zomerhoning.
De zomerhoning is afkomstig van onder andere afkomstig van wilgen, bramen, linde, en een grote verscheidenheid aan weide- en andere bloemen. De lentehoning komt onder andere van wilgen, fruitbomen, kruiden en paardenbloem. De lentehoning is wat stroperiger doordat er naar verhouding meer fructose in zit, en ook wat zoeter.
Het logo verwijst naar eco-gemeenschap Green Tribe, waar stadsimker Ronald Borst onderdeel van is. De honing is koud geslingerd (‘rauw’).
Alle goede honing kristalliseert na een tijd. Dit heeft geen invloed op de kwaliteit, en is gemakkelijk terug te draaien door de honing op te warmen. Dan wordt de honing weer mooi helder. Plaats het potje bijvoorbeeld in handwarm water of op een verwarming. Let wel op de honing niet teveel/te heet te verwarmen. Als de honing warmer wordt dan 45 graden dan zal de honing veel gezonde enzymen verliezen.
-
‘La Pétroleuse’ Biologische Rosé Wijn
€12.60 incl btwEen bijzonder lekkere rosé met een prachtig rode kleur. Levendig en fris, met een mooie zuurgraad waarbij de smaak van rood fruit duidelijk naar voren komt. Met aroma’s van granaatappel en een vleugje gekarameliseerde aardbeien, met lichte geroosterde houtaccenten die alle bessentonen integreren.
Veganistisch & Biologisch.
Druivensoort: 100% Bobal (ook wel bekend als ‘Valenciana’), van 70 jaar oude wijnstokken.
Oorsprong: Ribera del Duero, provincie Burgos (Spanje).
2022 (afbeelding is van de vorige levering)
14% alcohol.
Met het opnemen van de geuzennaam ‘La Pétroleuse’, herinnert deze wijn ons aan de Parijse Commune van 1871. Een goede combinatie dus, met dit boekje.
Na 2 maanden gisting op 13 graden in Franse eikenhouten vaten zonder toegevoegde gisten, 12 maanden gerijpt in gelijksoortige vaten. Zonder toevoegingen om de wijn te klaren of te ‘corrigeren’, met in plaats daarvan natuurlijke reinigingsmaatregelen en bâtonnage. De toevoeging van sulfieten is tot een minimum beperkt.
Technische specificaties: Zwavelgehalte: 5mg/ltr; pH 3,53; Wijnsteenzuurgehalte: 4,89 g; ltr Azijnzuurgehalte: 0,94 g / ltr
Totalen winkelwagen
Subtotaal | €4.55 |
---|---|
Verzending |
De verzendopties worden bij het afrekenen geüpdatet. |
Totaal | €11.50 (inclusief €1.21 21% BTW, €0.38 9% BTW) |